זהירות – אורנג'

נדהמתי מהפרסומת החדשה של אורנג' – פייסבוק, טוויטר, יוטיוב וג'ימייל בפורטל הסלולרי של אורנג'!

חבילת הגלישה של אורנג' שאני מנוי אליה בנויה כך – הפורטל הסלולרי של אורנג' ללא הגבלה (יש לבחור באפשרות Portal 3G במכשיר הנוקיה) ואינטרנט רגיל 200 מגה-בייט לחודש, כשצריכה מעל לכך מחוייבת במחיר גבוה במיוחד.

לכן שמחתי על האפשרות החדשה שיש לי כביכול – העלאת סרטים ליוטיוב על חשבון הפורטל שאינו מוגבל מהמכשיר הסלולרי. זוהי אפשרות שאין לי כרגע, מכיוון שסרטון אחד באורך של כחמש דקות יכול בקלות להגיע לכדי כ15 מגה בייט.

בירור באותיות הקטנות של הפורטל של אורנג' העלה שהגלישה לאתרים החיצוניים שהקישורים אליהם מופיעים בפורטל הסלולרי יחויבו לפי תעריף אינטרנט רגיל, למרות שהגלישה אליהם התבצעה דרך הפורטל.

למעשה השירות החדש היחיד שאורנג' נותנים כאן, ומפרסמים בראש חוצות, הוא השמת תשעה לינקים בפורטל שלהם. בשביל תשעה לינקים שלא נותנים שום דבר חדש לא צריך לפרסם בערוץ 2 ו10, על אחת כמה וכמה כשנותנים לינק ליוטיוב, אתר שצורך רוחב פס גבוה במיוחד, ויכניס לכיסיה של אורנג' בודאי כמה עשרות אלפי שקלים בחיוב המפתיע שיקבלו לקוחותיה התמימים בחודש הקרוב.

Tags: , ,

 1. פרצופים’s avatar

  נשבר לי כבר מגופים ענקיים שמנצלים אנשים חסרי ידע, וברוב המקרים הגופים עצמם חסרי ידע…

  הגב

 2. nav’s avatar

  עובדות:
  הצטרפתי לחברת אורנג' בתאריך : 23.5.06 חודש הם טוענים כי אני לא יכולה לעבור לתוכנית הפרטית מהעיסקית ללא קנס של 1000 ש"ח שנובע בגלל 26 חודש שנותרו
  מבחינת החוזה שבידי נגמר לי "ההתחייבות" לאורנג חודש הבא
  . אורנג' טוענים מצדם כי לפני 10 חודשים השתנתה התוכנית ומאז התחדשו 36 חודשים נוספים.

  אין חתימה שלי או הרשאה שלי בשום מקום לשינויי תוכנית.

  עד שסוף סוף ראיתי את האור בקצה המנהרה (סוף החוזה חודש הבא)
  הם כבלו אותי ל 3 שנים נוספות
  ללא ידיעתי בכלל!!

  ז ה י ר ו ת מ א ו ר נ ג '

  הגב

Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

titassite