נרשמתי לדה מארקר לא בשביל להיות חלק מהבאזז המטורף של הקפה (תנו להם חודשיים להירגע) אלא כדי שלפחות אוכל להגיב אצל ולווט, שעוברת לקפה בכפייה.

האם זו סיבה לשלוח לי דואר זבל?

עכשיו, בקריאה בדיעבד, מסתבר שהסכמתי לסעיף קטן 21:

הפרטים שיימסרו על ידי המשתמש ומידע נוסף שיצטבר אודותיו יישמרו במאגר המידע של החברה, לשם ביצוע אחת ו/או יותר מן המטרות הבאות: ביצוע פעילות החברה, כפי שתהיה מעת לעת, לרבות יצירת קשר עם לקוחות וצדדים שלישיים, פרסום, שיווק וקידום מכירות, והפקת פעילויות ואירועים; מתן שירותי דיוור, לרבות דיוור ישיר, על ידי החברה ו/או מי מטעמה ו/או גורמים אחרים, ללקוחות וצדדים שלישיים; איסוף מידע אודות לקוחות וצדדים שלישיים ופעילותם, ושימוש בו, לרבות אחסונו, העברתו ושיתופו, על ידי החברה ו/או מי מטעמה ו/או גורמים אחרים, למטרות סטטיסטיות ו/או לעשיית עסקאות מכל סוג עם לקוחות וצדדים שלישיים; השגת מידע על ידי החברה ו/או מי מטעמה ו/או גורמים אחרים מכל מקור וגורם חוקי, וביצוע כל שימוש חוקי במידע בהתאם להוראות כל דין ו/או להסכמה מפורשת ו/או משתמעת של לקוחות וצדדים שלישיים; שימוש במידע על ידי החברה, קבוצת הארץ, רשת שוקן, ותאגידים נוספים, לרבות הפועלים מטעמם ו/או עבורם, לצרכים מסחריים ואחרים.

לא ברור איך זה מתיישב עם סעיף 15 לתקנון:

המשתמש מתחייב, שלא לפגוע בחברה או במשתמשים אחרים של אתרי TheMarker או ברשת האינטרנט בכלל, ובכלל זה להימנע מכל פגיעה ביכולתם ליהנות או להשתתף בשירותים הניתנים באתרי TheMarker. איסור זה כולל גם משלוח דואר זבל, […] או להציע שירותים שהמשתמשים ו/או החברה אינם מעוניינים בהם.

מה שמותר לTheMarker ומכללת הדסה, אסור לי.

ולבלוגרים של הקפה – היזהרו:

16. המשתמש מתחייב, שלא להשתתף ו/או לתרום להשתתפות בשיתוף קבצים אסור על פי החוק ושלא להשתתף ו/או לתרום להשתתפות בהעברת מידע ו/או הפניה ו/או יצירת קישורים לאתרי אינטרנט מפרים ו/או להפרת זכויות קנייניות של צדדים שלישיים ו/או לפרסומים אסורים.

17. המשתמש מתחייב, שלא להשתמש ו/או לתרום להשתתפות במסירת סיסמאות ו/או פרטים אישיים ו/או אינטימיים אודות גולשים ו/או הטרדת גולשים, עשיית פרסום ו/או קידום מכירות מסחריים, שימוש בשפה בוטה ו/או פוגענית, העלאת ו/או קישור לתכנים מיניים ו/או פורנוגרפיים ו/או תכנים אשר יפגעו ברגשות גולשים אחרים ו/או יגרמו להם נזק.

דיר בלק מישהו פוגע לי ברגשות!

אותי, הבריונות הזו מצד הטוש ממש לא מצחיקה.

 1. pepepere’s avatar

  "המארקר" הזה זה לא "הארץ"?
  כשהייתי בעבר מקבל אימייל מ"הארץ" היה לי כלל כזה:

  if allof(
  header :contains "Subject" "Special offer",
  header :contains "X-Sneakemail-Label" "haaretz")
  { discard; stop;}

  (משמאל לימין זה קצת יותר קריא).
  זה היה כלל ה-discard היחיד שהפעלתי אי פעם על אימייל.

  זה שאתה נותן להם כתובת אימייל לא מחייב אותך לקבל מהם ספאם (עם קצת תכנון מראש).
  והדרישה ממך לא לשלוח דואר זבל אינה מקבילה לרשות להם לשלוח דואר זבל. מה, אתה לא יודע שהספאמרים בטוחים שתיבת הדואר שלך שייכת להם? ("הסיבה היחידה להיות דבורה זה בשביל לעשות דבש, ואם עושים דבש – זה רק בשביל שאני אוכל לאכול אותו", פו הדוב).

  אבל גם זה שאתה נותן להם כתובת אימייל לא מחייב אותך לקבל בה אימייל…
  אין שום בעיה לתת כתובת אימייל עובדת בלי להמשיך לקבל ספאם. ראה: http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=383074&blogcode=5793055

  הגב

 2. צפריר’s avatar

  בכל זאת יש לציין שבתחתית המייל היתה את אפשרות ההסרה המוכרת, עוד נגלה אם היא עובדת.

  הגב

Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

titassite