דברים קטנים

כל מיני דברים שרציתי לומר, ולא שווים פוסט בפני עצמם

-התקשר אלי קצין מילואים, בירר כמה פרטים, יש מצב שבזמן הקרוב תהיה לי קצת תעסוקה.

-הסרט "מסיבת שכונה" של דייב שאפל ממש מגניב, מומלץ לכל מי שאוהב ראפ, ולכל מי שחושב שהיפ הופ וראפ זה אותו דבר. ולכל מי שחשב (כמוני) שדייב שאפל לא מצחיק.

-אני עושה השלמות לכל הסדרות שלא יצא לי לראות כי הייתי בצבא, ואחרי שסיימתי לראות כל פרק של "אבודים" ששודר אי פעם, עברתי ל"נמלטים". אימו של בנו של לינקולן נראתה לי מוכרת, ולא הצלחתי להיזכר, אבל בIMDB גיליתי שזו ג'ינה מ"ניפ טאק", וכהרגלי חיטטתי קצת מסביב. מאוד התפלאתי לגלות שפיטר סטורמארה, שמשחק את ג'ון אברוצי, שיחק בעוד מלא סרטים שאת רובם ראיתי יותר מפעם אחת – השטן ב"קונסטנטין", "דו"ח מיוחד", "טוקסידו", "8 מ"מ", הקוסמונאוט ב"ארמגדון", שיחק בפרק "פרוגר" של "סיינפלד", אוּלִי הניהיליסט ב"ביג לבובסקי", "פארק היורה", הפושע השקט יחד עם סטיב בושמי ב"פארגו". ובאף אחד מהסרטים האלה לא זיהיתי אותו מסרט אחר! אני בדרך כלל מיד מזהה שחקן ושולף מהזיכרון את רוב עבודותיו שאני מכיר.
אין דבר שאני יותר מעריך בשחקן מהיכולת הזו, להיראות אחרת לגמרי בכל סרט, והרי לא מדובר רק במראה חיצוני, אלא גם בקול, במבטא, שפת הגוף, כל הגורמים שמלשינים לנו שמדובר במישהו מוכר. השיא לדעתי הוא ג'ון קיוזאק וקמרון דיאז ב"להיות ג'ון מלקוביץ'", או ג'ף ברידג'ס ב"ביג לבובסקי". משהו במראה הזרוק גורם לאי זיהוי מוחלט של האדם מאחורי השיער.

-לכדתי את התמונה הזו אתמול מחדשות ערוץ 2. מטריד אותי החיוך הזה על פניו של מי שהרג שני אנשים. כן, הרג מוצדק, מחבלים במלחמה. אבל אני לא חושב שאין לו בכלל בלאגן בראש. הדחקה? הצגה למצלמה?

שני איקסים

-אין לי שבריר של שמץ של אנרגיה לקום ולמצוא עבודה ולעשות עם עצמי משהו. קל להאשים את המלחמה, אבל אני לא בטוח שזו הסיבה היחידה. פשוט אין לי כוח להתחיל עם זה, לשבת ולכתוב קורות חיים וכל המסביב… מתיש אותי נפשית רק לחשוב על זה. בצבא זה כל כך קל, אתה בא ללשכת גיוס, עובר מיונים, אולי איזה גיבוש וכמה ראיונות, אבל בסופו של דבר מישהו דואג לך לתפקיד. עכשיו פשוט אין לי כוח לזה.

-בסוף החודש VALVe יציגו את Half Life 2: Episode Two ואת Team Fortress 2 בלייפציג. אני מחכה חמש שנים לטים פורטרס 2, ופרט לגרפיקה המדהימה, אני מתחיל לקבל רושם שהמשחק עצמו לא שונה מטים פורטרס העתיק, של קווייק. מקווה שאתבדה. מישהו מתנדב לשלוח אותי לסקר את האירוע?

TF2

Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

titassite